Láska na prenájom / Svadobná dekorácia do interiéru, exteriéru

Hide images Show images

LÁSKA je približne 2metre dlhá. Je využiteľná ako dominantnejšia dekorácia interiéru, či exteriéru svadby, alebo ako čarovný doplnok svadobného fotenia. Nápis môže dotvárať vzhľad akejkoľvek inej udalosti, na ktorú sa vám hodí.

Počet víkendov  v roku je obmedzený, v tomto prípade teda platí pravidlo, že kto skôr píše, ten má. 🙂 Nápis je iba jeden, teda ak si ho želáte mať na svojej svadbe práve vy, kontaktujte ma čím skôr. O cene a možnostiach dodania do vášho mesta sa, prosím, taktiež informujte formou emailu, správy, či telefonicky.

LÁSKU vyrobili s láskou dve ruky. Od rysovania a vymeriavania, cez zostrojenie základu písmen, štruktúru, šmirgľovanie, farbenie, až po konečné dotvorenie kvetmi. Niekoľkomesačný projekt je na svete a je pripravený tešiť oči mnohých svadobčanov a šíriť a podtrhnúť to, čo v sebe nesie. Lásku, na ktorej zväzok dvoch ľudí stojí.

Prenájom vecí, najmä tých špecifických a využiteľných len raz, je podľa môjho názoru výborná vec. Pri výrobe nápisu som použila aj veci, ktoré už boli na vyhodenie – poháre na kávu, predvolebné a zľavové letáky, či prebytočnú lepenku. Použila som aj látkové a voskové kvety, čo bola moja osobná obeta, keďže sa snažím svoj život žiť v čo možno najväčšej miere ekologicky. Výroba bola však iba jednorazová, no využitie nápisu určite mnoho mnoho mnohonásobné. Postupne vám prinesiem viacero vecí, ktoré budú iba na prenájom, budú upcyclované zo starých vecí nájdených v starých pajtách, či bazároch a majú v sebe dušu, hodnú oprášenia a renovácie na dekoračný účel.

Sebe za trpezlivosť a odhodlanie 😀 INSTAGRAM MARRY YOU ANYWAY
(a môjmu Miškovi, že ma s týmto nápadom nevyhodil už na začiatku :D)
Fotografia: Michal Dubovan; INSTAGRAM KONTAKT
Make-up & Vlasy: Kristínka Pažická; INSTAGRAM KONTAKT
Priestor; svadobný apartmán: Penzión Sivý kameň; INSTAGRAM KONTAKT & WEB
Za vašu lásku a ochotu vám neskonale ďakujem. <3

Ak sa ti moja tvorba páči, neváhaj ma kontaktovať.

Kontakt

[:sk]

[:]