Priateľ psík / Ručne maľovaná bunda

Hide images Show images

Každá bunda je maľovaná na želanie jednotlivca. Som otvorená akýmkoľvek novým výzvam a mám za to, že namaľovať je možné čokoľvek. Nikdy nemaľujem dve identické, takže každý hotový kúsok je jediný svojho druhu.

MÁŠ DVE MOŽNOSTI: Aby si projekt DEAL WITH NATURE zachoval svoju prvotnú myšlienku, maľujem IBA na existujúce kúsky oblečenia a detského oblečenia (a iných vecí), ktoré pochádzajú z druhej ruky. Pre podklad na motív máš vždy dve možnosti:

  • Chceš “novú” maľovanú bundu – Bundu, ako podklad na maľbu, zaobstarám ja. Pravdepodobne bude pochádzať  zblšáku, bazáru, z burzy alebo zo secondhandu. V tomto prípade je dostupnosť búnd obmedzená. Takéto bundy nie sú sériovo vyrábané a ich ulovenie je otázka náhody a šťastia. Nič však nie je nemožné a ja sa rada posnažím zohnať pre teba tú pravú a podľa predstáv. Vyberám iba kvalitné a pekné kúsky, hodné investície času a ďalších dlhých rokov nosenia. 
  • Máš svoju bundu a chceš ju vylepšiť – Máš vzadu v skrini bundu, ktorá už pekne dlho zapadá prachom, či takú, ktorá len potrebuje refresh? Svoju bundu mi môžeš poslať a ja ti na ňu namaľujem presne to, čo si želáš.

TIP: Ak využiješ druhú možnosť a pošleš mi tvoju vlastnú bundu, automaticky si odrátavaš – 10% z ceny. O konečnej cene búnd sa informuj v správe. Každá je individuálna.

Ceny sú vyrátavané individuálne, podľa náročnosti maľby; podľa použitej bundy (mojej/tvojej), atď… O cene tvojho vlastného motívu sa môžeš nezáväzne informovať formou e-mailu. Rada ti odpoviem na všetky súvisiace otázky. 

Cena zohľadňuje materiál, všetky iné súvisiace náklady a najmä časovú náročnosť vytvorenia daného motívu. Cenu bundy viem určiť až po našom spoločnom rozhovore a zistení tvojej čo najpresnejšej predstavy.

Doba tvorby je obvykle jeden až dva týždne, avšak vždy je závislá od mojej aktuálnej vyťaženosti. 

Poštovné je v rámci Slovenska zdarma. Je možný i osobný odber v Bratislave alebo v Prievidzi.

Pranie:

  • na 40°
  • na program „ručné pranie“
  • z rubovej strany.

Žehlenie:

Žehliť odporúčam cez utierku alebo tenšiu látku, nikdy nie priamo cez maľbu. Prípadne môžeš žehliť z opačnej strany.

Každú bundu pred odovzdaním periem a žehlím, a tým robím prvú skúšku ohňom. Bunda je tak hotová, čístá, voňavá a pripravené na nosenie. 

Ku každej bundičke prikladám malý návod, ako sa o maľovanú bundu správne starať.

Ak sa ti moja tvorba páči, neváhaj ma kontaktovať.

Kontakt

[:sk]

[:]