O mne

Čo tu nájdeš?

    Táto stránka je miestom zdieľania rozmanitej tvorby jedného človeka pre Vás všetkých. I pre Teba, milý nový návštevník. Je to miesto, kde si na svoje príde cestovateľ, budúca nevesta, nadšenec recyklácie a upcyclovania, milovník módy a jedinečnosti v nej, či umelecky cítiaca a len tak náhodne okoloidúca duša. Oči zočia inšpiráciu, v hlave sa zrodí nápad, fantázia mu dodá detaily a ruky to celé pretavia do hmoty. Tebe stačí inšpirácia a o všetky ostatné články tohto procesu sa s láskou postarám ja. Inšpiráciu nájdeš v obrázkoch tvoriacich moje doterajšie portfólio alebo v krátkych článkoch v sekcii blog, ktoré sú  spôsobom napĺňania mojej druhej vášne – písania. Tvorím. Veľa a rada!

Kto som a ako sa to stalo?

    Už názov stránky Ti prezrádza moje meno. Mám 26, som z milovaného Nitrianskeho Pravna a môj život sa ma snažil celý život zmiasť. Zhluk nesprávno-správnych rozhodnutí ma zaviedol na strednú a napokon aj vysokú školu ekonomického zamerania, ktorú som aj napriek päťročnému vnútornému kriku vo mne nakoniec dokončila. Väčšinu študentského voľného času som presedela za intrákovým stolom. Ten môj sa líšil od stolov kolegov a to dosť výrazne. Neriešila som matematické rovnice, ani prípadové štúdie tak, ako by sa na vzorného študenta ekonómie patrilo.

    Počas celého štúdia som všetok svoj voľný čas investovala práve do tvorenia. Bolo absolútne jedno, čo dnes tvorím, stačilo, že ten svoj priestor mám a mám ho každý deň, aj keď iba na chvíľku. Na otázku: „A čo chceš robiť po škole?“ som odpovedala vždy rovnako. Ľudia nechápali, prečo potom študujem niečo také odveci. Ja zastávam názor, že každý jeden krok v živote má svoj dôvod. Keď Ti život ukazuje cestu doprava, nikde nie je napísané, že tam silou mocou musíš celý život kráčať. Počas piatich rokov sa človek veľmi zmení. Dorastie, hlavne mysľou, a potom už sám najlepšie vie, že len robiť to, čo ho baví, robí život plnohodnotným. A to je nad všetky tituly a školy sveta. Teším sa z každého nového dňa, v ktorom si ráno zasadnem za stôl. Baví ma, že som pre niekoho užitočná. Vážim si každý  záujem o výrobok spopod mojich rúk. Som šťastná, že som sa vydala doľava, tou tvorivou, pre mňa lákavou a toľko vysnívanou cestou.

Čo pre teba vytvorím?

    Výtvarná a kreatívna tvorba mi bola už odmalička veľmi blízka. Po rokoch strávených za pracovným stolom sa mi z voľnočasovej záľuby stala vysnívaná práca. Tak, ako sa vyvíja osobnosť, postupne som si vyšpecifikovala aj tvorbu. V súčasnosti sa venujem najmä trom oblastiam, ktoré som skryla pod tri projekty. Prvým je projekt s názvom “Over Seven Hills“ – maľované cestovateľské mapy; druhým „Deal With Nature“ – Upcycling starého oblečenia a iných použitých vecí a tretím je „Marry You Anyway“ – tvorba doplnkov a detailov svadieb. Snažím sa sústrediť hlavne na tieto tri oblasti, ale občas si veľmi rada uletím aj inam.

Kontaktuj ma

    Ak sa Ti niečo z mojej tvorby páči, neváhaj ma kontaktovať. Nezáväzne Ti odpoviem na čokoľvek.

    Ďakujem za Tvoju návštevu. S láskou Romi.