LÁSKA NA PRENÁJOM

10 marec / 2019

Svadby sa líšia. Prípravami, detailmi, farbami, vôňami, miestami a dojmami. Rôznorodosť týchto životných osláv dvoch bytostí však spája jeden a ten istý menovateľ -LÁSKA. Vrámci dlhodobej myšlienky vytvoriť niečo veľké, slovenské, láskyplné a vystihujúce atmosféru celej tej nádhernej udalosti, bolo prvotnou a jedinou voľbou slovo LÁSKA. Znie tak hrejivo, upokojujúco a potrebne. Presne taká láska vo svojej podstate je.

KAM S LÁSKOU?

Nápis láska je dlhý približne 2 metre (v závislosti od toho, aké medzery medzi písmenami vytvoríte). Kvetinová LÁSKA je krásne využiteľná ako dominantnejšia a pohľady pútajúca dekorácia svadobného interiéru alebo exteriéru. Môžete ju položiť na dlhý stôl alebo na podlahu v svadobnej sále. LÁSKA tiež môže dotvoriť atmosféru vášho svadobného fotenia a samotných fotografii, ktoré pre vás ostanú celoživotnou spomienkou. LÁSKA je využiteľná pri viacerých príležistostiach, oslavách, eventoch. Popustite uzdu fantázii a nechajte sa unášať LÁSKOU.

AKO SI LÁSKU PRENAJAŤ NA SVOJ DEŇ D? AKÁ JE CENA PRENÁJMU?

Ako? Na túto otázku by som odpovedala jedným slovom – rýchlo! 🙂 Počet víkendov v roku je žalostne nepriamo úmerný počtu svadieb a nápis teda môže krášliť v daný dátum iba jednu svadbu. Preto ak sa vám LÁSKA páči a máte záujem o jej prenájom na práve váš dátum svadby, či fotenia, neváhajte a píšte. Kto skôr píše, ten má. O cene prenájmu sa, prosím, informujte formou emailu, či telefonicky. Rada vám poskytnem všetky potrebné informácie. 

AKO SA K VÁM LÁSKA DOSTANE? 

3D písmenká sú prepravované v špeciálom obale na to prispôsobenom. Obal sa zmestí do klasického osobného auta. V Bratislave si môžete nápis vyzdvihnúť aj osobne. Do ostatných miest na Slovensku a v Česku je samozrejme tiež možné nápis dopraviť.  O možnostiach prepravy práve do vášho mesta je potrebné sa informovať vopred.

AKO VLASTNE LÁSKA VZNIKLA? 

Svadbami, ich dekorovaním a celkovým vzhľadom svadieb sa zaoberám už nejaký ten čas. V hlave mi utkvela dlhodobo myšlienka vytvoriť niečo, čo by bolo iné. Veľkolepé, výrazné, no zároveň jemné, decentné a nežné.

Konečnej podobe nápisu, v akej ho môžete vidieť teraz, predchádzalo množstvo myšlienok, náčrtov, rysovania, merania a jemných základov vedátorstva. 😉 Nasledovalo rezanie a lepenie, kúsok po kúsku, aby som vytvorila tvary písmen, ktoré som si na začiatku vymyslela, ďalej štruktúra, šmirgľovanie a farbenie. Keď boli písmená hotové podľa mojich prvotných a najtajnejších predstáv, nasledovala posledná a taktiež dôležitá fáza zdobenia kvetmi, ktoré som vyberala dôkladne tak, aby k sebe ladili, vyzerali prirodzene a tvorili pekný a oku lahodiaci tón. Projekt LÁSKA trval niekoľko dlhých mesiacov práce. Celý nápis je vyrobený dvoma rukami, ktoré sa od začiatku snažili dať do toho všetko, čo vedeli a mohli. Dali do toho svoj čas, peniaze, nápady a v neposlednom rade lásku. Lásku pre LÁSKU. 

Snažím sa myslieť a svoj súkromný a nakoniec aj pracovný život žiť ekologicky v čo možno najväčšej miere.  Pri výrobe nápisu som použila niektoré veci, ktoré už nikto nepotreboval. Boli to napríklad vyradené papierové poháre na kávu, alebo hromada zo schránok vyskakujúcich zľavových a predvolebných letákov. To, čo som “obetovala” tomuto projektu boli látkové a voskové kvety. Na druhú stranu, výroba dekorácie bola jednorazová, no využitie určite nie. Beriem to tak, že ja som si splnila sen vytvorenia niečoho takého a že LÁSKA bude tešiť ešte mnoho ľudí a skrášli mnoho svadobných príestorov.

Prenájom veci sa mi zdá ako veľmi dobrá alternatíva šetrenia materiálom i prírodou. V blízkej budúcnosti sa preto môžete tešiť na viacero väčších svadobných dekorácii, ktoré budú skôr upcyclovaného charakteru, teda vyrobené zo starej, nepotrebnej veci, ktorá však má ešte stále svoju dušu a potenciál. Postupne Vám vytvorím veľa krásnych dojmov a veľa krásnych svadieb. 

KOMU CHCEM POĎAKOVAŤ ZA LÁSKU?

Na to, aby sa LÁSKA dostala až k vám, potrebovala som krásne fotografie, vystihujúce skutočné farby, tvary a slávsnostnú atmosféru, ktorú nápis dokáže vytvoriť. Tých, ktorí mi pomohli doťuknúť tento projekt do dokonalosti a digitálnej podoby vám spomeniem nižšie. Ďakujem im neskonale a mnohokrát! Sú to šikovníci a veľmi láskaví a ochotní ľudia. Svoju prácu robia úžasne a precízne. Kuknite si ich, odporúčam všetkými desiatimi.

Fotografia: Michal Dubovan; INSTAGRAM KONTAKT

Make-up & hair style: Kristína Pažická; INSTAGRAM KONTAKT

Priestor; svadobný apartmán: Penzión Sivý Kameň; INSTAGRAM KONTAKT & WEB

S vašimi otázkami sa na mňa môžete kedykoľvek obrátiť formou mailu, či telefonátu.

Ďakujem za vzhliadnutie. Romi

Ak sa ti moja tvorba páči, neváhaj ma kontaktovať.

Kontakt

    Pridaj komentár

[:sk]

[:]